Opinie o Nas
kontakt@netselekt.pl +48 572 222 222 /   (22) 257 25 10

Najlepsze uchwyty do skanera kodów — gdzie kupić, cena w 2021


Dobre zaczepy do skanera kodów kreskowych to wcale nie taka oczywistość. Na rynku znajdziemy setki producentów uchwytów RAM do terminali. Czy każdy z nich zaoferuje nam tę samą wysoką jakość — a co najważniejsze — odpowiednią cenę? Jak się domyślasz — oczywiście, że nie. Gdzie więc szukać, aby nie nadepnąć na minę? Zjedź poniżej i dowiedz się, na co musisz zwracać uwagę, kupując nowe uchwyty do skanera kodów do Twojego sklepu czy magazynu:

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Spis treści:

 • Do magazynu czy do sklepu? Skup się na swoich potrzebach!
 • Niska cena — czy tanie uchwyty RAM będą wytrzymałe?
 • Producent — co może Ci zaoferować?
 • Najlepsze uchwyty do skanera kodów w 2021 - propozycje

Sprawdź również: skanery kodów kreskowych

Do magazynu czy do sklepu? Skup się na swoich potrzebach!


Podstawowym pytaniem, na które musisz sobie odpowiedzieć, myśląc o zakupie nowego uchwytu do skanera kodów, jest: do czego go potrzebuję?

Oczywiste? Być może, ale wspominamy o tym, ponieważ każdy z dostępnych modeli różni się nie tylko jakością wykonania czy ceną, ale przede wszystkim przeznaczeniem.

Okej, załóżmy, że potrzebujesz dobrych uchwytów do skanera do Twojego magazynu. Jego najważniejszymi cechami muszą być:

 • wysoka wytrzymałość
 • stabilność
 • kompatybilność z wszystkimi systemami montażowymi

Nie chciałbyś chyba, żeby skaner kodów kreskowych co chwilę lądował na ziemi. Zadbaj więc o to, aby materiały, z których wykonany jest futerał, bez trudu znosiły codzienną rzeczywistość pracy na magazynie.

Pamiętaj też, że w pracy na magazynie liczy się czas. Dobry zaczep powinien zapewniać szybkie i łatwe wyciąganie i wkładanie skanera kodów kreskowych.

Inaczej sprawa ma się z uchwytami RAM do terminali płatniczych używanych w handlu detalicznym. W tym wypadku trzeba skupić się na stabilności konstrukcji i możliwości regulacji kąta nachylenia. Dzięki temu każdy Twój klient będzie mógł bez trudu dokonać płatności za pomocą terminala.

Kluczowy jest także aspekt wizualny — dobre uchwyty RAM nie będą zbyt mocno rzucać się w oczy i oszpecać całego wyglądu Twojego sklepu.

Niska cena — czy tanie uchwyty będą wytrzymałe?


Jak w przypadku każdego zakupu dla Twojej firmy — aspekt finansowy gra kluczową rolę. Warto jednak rozważyć, czy wybór najtańszego możliwego uchwytu do skanera kodów będzie właściwy.

Zwykle wraz z wyższą ceną, otrzymujesz wyższej jakości materiały. Dzięki temu nie ryzykujesz, że po kilku dniach w pracy na magazynie okaże się, że musisz wydać kolejne pieniądze na nowy futerał na skaner dla pracowników Twojego magazynu, bo ten kupiony w okazyjnej cenie — delikatnie mówiąc — nie przetrwał próby czasu.

Oczywiście decyzja zawsze należy do Ciebie. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że  oszczędności na mocno eksploatowanych sprzętach — a przecież właśnie takim sprzętem będzie Twój nowy uchwyt — najczęściej nie wychodzą na dobre i tworzą tylko dodatkowe koszty.

Uchwyt do skanera kodów od producenta — co może Ci zaoferować?


Wybierając nowe uchwyty RAM dobrze wiedzieć także, co oferuje Ci producent oprócz samego produktu. Nie chciałbyś chyba zostać na lodzie w przypadku, gdy z uchwytem, na który wydałeś swoje pieniądze, dzieje się coś niedobrego — prawda?

Najlepszym „sprawdzianem” dla sprzedawców i producentów zaczepów do skanerów kodów kreskowych będzie okres gwarancji, jaki przyznają na swoje produkty. Na rynku znajdziesz firmy, które oferują nawet dożywotnią gwarancję dla nabywców swoich uchwytów.

Taki zakup możesz traktować nie jako kolejny koszt, a prawdziwą inwestycję w Twoją firmę — zawsze będziesz mieć pewność, że w razie problemów masz się do kogo zwrócić.

Na czym skupić się, kiedy tak długi okres gwarancji nie jest dla Ciebie kluczowy? Poniżej znajdziesz listę kilku pytań, które możesz zadać sobie przed podjęciem decyzji o zakupie:

 • Czy dostawca uchwytów, którego wybrałem/am, posiada dobre opinie? Jak mówią o nim jego dotychczasowi klienci?
 • Jak szybko moje zamówienie zostanie zrealizowane?
 • Czy mogę poprosić o personalizację mojego zamówienia?
 • Gdzie mogę zgłosić się, jeżeli coś będzie nie tak?

To tylko kilka przykładów, które niewątpliwie pomogą Ci podjąć przemyślaną i rozważną decyzję.

Najlepsze uchwyty do skanera kodów w 2021 - gdzie szukać?


Możesz zacząć już tutaj! Sprawdź nasz szeroki asortyment uchwytów do skanerów kodów kreskowych, futerałów i uchwytów RAM. Dobierz najlepsze rozwiązania dla Twojego magazynu czy sklepu i spraw, aby wykonywanie codziennych obowiązków przebiegało sprawniej, a Twoja firma działała jeszcze prężniej niż dotychczas!