Opinie o Nas
kontakt@netselekt.pl +48 572 222 222 /   (22) 257 25 10
Ranking kolektorów danych 2022
Ranking kolektorów danych 2022

Kolektory danych to urządzenia, które służą przede wszystkim do gromadzenia i transmisji danych. Na rynku istnieje wiele producentów kolektorów danych, dlatego wybór jednego z nich może wiązać się z nie lada wyzwaniem.

Ranking kolektorów danych 2022 – jaki model będzie najlepszym rozwiązaniem? Sprawdź nasze zestawienie, które pomoże podjąć Ci decyzję.

Najlepsze kolektory danych 2022jaki model wybrać?

Nasze zestawienie najlepszych kolektorów danych pomoże Ci podjąć tę ostateczną decyzję. Dzięki temu wybierzesz model kolektora danych, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Kolektor danych to przenośne, cyfrowe urządzenie, które głównym zadaniem jest odczytanie i zapisanie danych, które znajdują się w kodzie kreskowym produktu lub towaru. W następnym kroku dane te wędrują do komputera. Dzięki możliwości zapisu danych w pamięci wewnętrznej możliwe jest odczytywanie kodów z dowolnego miejsca, bez obawy utraty ważnych informacji. Najlepsze kolektory danych 2022 – jaki model wybrać?

  1. Zebra MC9300

Urządzenie to zapewnia większą produktywność, wydajność oraz pełną wygodę podczas użytkowania. Jego dwiema najważniejszymi cechami są: dotykowy ekran oraz klasyczna klawiatura.

  1. Zebra MC3300X MC330L-GE3EG4RW

Duża ilość pamięci tego kolektora danych pozwala obsłużyć nawet najbardziej wymagające aplikacje mobilne. Kolektor danych Zebra MC3300X zapewnia długą pracę bez konieczności ładowania baterii. Dodatkowo urządzenie posiada dotykowy wyświetlacz oraz tradycyjną klawiaturę.

  1. Honeywell ScanPal EDA61K

To najnowszy kolektor danych marki Honeywell. Jego ergonomiczny kształt oraz lekka konstrukcja minimalizują zmęczenie użytkownika. Dodatkowo urządzenie to charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz innowacyjnością.

  1. Honeywell Dolphin CK65

Model ten zapewnia szybką i wydajną pracę, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Urządzenie to sprawdzi się przede wszystkim w firmach, którym zależy na osiągnięciu szybkiego sukcesu.

  1. Zebra TC77 TC77HL-5MG24BG-A6

Kolektor danych Zebra TC77 to urządzenie, które posiada szybkie WiFi oraz doskonałe funkcje rejestracji wszystkich danych. Sprawdzi się w dużych magazynach oraz halach produkcyjnych.

  1. Zebra MC2700 MC27BJ-2A3S2RW

Ergonomiczna budowa, dotykowy wyświetlacz oraz przystępna cena sprawiają, że ten model jest chętnie wybierany przez zarówno małe, jak i większe przedsiębiorstwa. Model MC2700 od producenta Zebra w swoich konfiguracjach posiada również wbudowaną kamerę.

  1. Datalogic Skorpio X5

Urządzenie od producenta Datalogic wyróżnia się wysoką odpornością na uderzenia oraz na wilgoć i pył. Terminal wyposażony jest w moduł skanujący imager. 

  1. Honeywell Scanpal EDA52

Urządzenie to cechuje przede wszystkim niezawodne działanie oraz szybki czas reakcji w miejscach, w których występuje niski poziom sygnału. Czytelny wyświetlacz doskonale sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych. Urządzenie zapewnia niezawodną i bezpieczną łączność między pracownikami pierwszej linii, a systemami biznesowymi zaplecza. 

  1. Honeywell CT45XP CT45P-L1N-38D1E0G

Kolektor danych charakteryzuje się przede wszystkim dużą funkcjonalnością oraz wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Wysokiej jakości wyświetlacz umożliwia obsługiwanie go palcem, rysikiem, a nawet za pomocą rękawiczki. Mobilny terminal Honeywell CT45XP został zaprojektowany do pracy w każdym środowisku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
wizytówka
Sklep internetowy Shoper.pl