Opinie o Nas
kontakt@netselekt.pl +48 572 222 222 /   (22) 257 25 10
FAMOC - wiodący producent oprogramowania MDM
FAMOC - wiodący dostawca oprogramowania MDM

FAMOC Enterprise Mobility Management to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć bezpieczeństwo i kontrolę nad urządzeniami mobilnymi wykorzystywanymi przez pracowników. Licencja na platformę FAMOC pozwala na zdalne zarządzanie i monitorowanie urządzeń mobilnych, co pozwala na optymalizację procesów biznesowych i zwiększenie efektywności pracy.

FAMOC został założony w 2006 roku i jest obecnie jednym z wiodących dostawców narzędzi MDM (Mobile Device Management) w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Firma ma swoją siedzibę w Gdańsku oraz biuro w Warszawie, a jej rozwiązania są wykorzystywane przez wiele dużych firm w Polsce oraz za granicą.

Kluczowe zalety rozwiązania FAMOC

  • Zdalne zarządzanie - umożliwia zdalne konfigurowanie i zarządzanie urządzeniami mobilnymi, co pozwala na optymalizację procesów biznesowych i zwiększenie efektywności pracy.
  • Bezpieczeństwo - pozwala na skuteczne zabezpieczenie danych firmowych poprzez szyfrowanie i zdalne usuwanie danych w przypadku kradzieży lub utraty urządzenia.
  • Automatyzacja - umożliwia automatyzację procesów związanych z zarządzaniem urządzeniami mobilnymi, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów.
  • Skalowalność - jest łatwe w skalowaniu i dostosowywaniu do potrzeb firmowych, co pozwala na elastyczne zarządzanie rosnącą liczbą urządzeń mobilnych.
  • Intuicyjny interfejs - oferuje intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe i efektywne zarządzanie urządzeniami mobilnymi.
  • Monitorowanie danych - niemal w czasie rzeczywistym pokaże wszystkie parametry wybranego urządzenia, włącznie ze stanem naładowania baterii, temperaturą, czy nawet historią lokalizacji.
  • Zgodność z regulacjami - oprogramowanie jest zgodne ze wszystkimi wymaganymi regulacjami. FAMOC ma zobowiązanie do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych swoich klientów.
  • Zdalne wsparcie użytkowników - w prosty sposób pozwala na zdalną kontrolę wybranego urządzenia.
  • Zaawansowana personalizacja - umożliwia klientom skonfigurowanie polityk związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem urządzeniami mobilnymi, aby dostosować je do indywidualnych potrzeb. Możemy nawet wskazać kolejność aplikacji na pulpicie urządzenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
wizytówka