Opinie o Nas
kontakt@netselekt.pl +48 572 222 222

Honeywell PC42d

Honeywell PC42d – biurowa drukarka etykiet producenta Honeywell.

Drukarka etykiet PC42d to jedna z najbardziej wydajnych drukarek etykiet z kategorii biurowych drukarek etykiet. To urządzenie sprawdzi się w każdym środowisku, miejscu i czasie pracy.
Doskonale nadaje się do małych i średnich firm. Drukarka PC42d mieści się na każdym biurku a jej smukłe wymiary, które wynoszą 222.5 milimetrów x 184 milimetrów x 174 milimetrów sprawiają, że połączenie wydajności i małych rozmiarów może iść w parze. Drukarka etykiet Honeywell PC42d jest bardzo łatwa w obsłudze, zarówno w druku jak w eksploatacji, czyli wymianie papieru, nie sprawi problemu żadnemu użytkownikowi. Świetnie nadaje się dla transportu i logistyki, sklepów internetowych, przychodnie i szpitale.
Wydajność drukarki pc42d wspomaga 128 MB pamięci RAM i 64 MB pamięci SDRAM, po czym od razu można stwierdzić że deklasuje znacznie konkurencję. Honeywell pc42d to połączenie ekonomicznego urządzenia z bardzo dobrą jakością dla użytkownika końcowego. Drukarka z wysokiej jakości głowicą zapewni szybkie i sprawne drukowanie o doskonałej jakości. Obsługuje między innymi takie języki jak EPL, ZPL-II, a także bezpośredni protokół DP. Drukarka pracuje w temperaturach od +5 do +40 stopni.
A temperatura pozwalająca na bezpiecznie przechowywanie tego urządzenia to -40 do +60 stopni.
Poziom hałasu wynosi <70db. Maksymalna prędkość drukowania to 100 mm/s a maksymalna szerokość drukowania to 104 mm.

Wszystkie te cechy sprawiają ze drukarka etykiet Honeywell PC42d to doskonałe sprawdzi się jako rozwiązanie dla małych i średnich firm.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
wizytówka
Sklep internetowy Shoper Premium